Μήνυμα τίτλου έστειλε ο Πρόδρομος Πετρίδης στο καθιερωμένο Fun Day για τα 97χρονα του ΑΠΟΕΛ. Ο πρόεδρος των γαλαζοκιτρίνων ευχαρίστησε τον κόσμο της ομάδας για τη διαχρονική του στήριξη και τόνισε πως στόχος της διοίκησης είναι να επαναφέρει την ομάδα στην κορυφή του κυπριακού ποδοσφαίρου.
«Ο ΑΠΟΕΛ είναι ο κόσμος του, ο ΑΠΟΕΛ είναι παντού και πάντοτε και θα μείνει παντοτινά και πάντοτε πρωτοπόρο.
Με τη στήριξη σας, ελπίζω να στεφθούμε ξανά φέτος πρωταθλητές. Στόχος μας και επιδίωξη μας είναι τον Μάιο να πανηγυρίσουμε όλοι μαζί το πρωτάθλημα. Θέλω να ευχαριστήσω όλο τον κόσμο, τους ποδοσφαιριστές, τους προπονητές, το προσωπικό της εταιρείας και τους συμβούλους του σωματείου και της εταιρείας. Μόνο ΑΠΟΕΛ, κύριοι».
Πόλος έλξης ο κόουτς του ΑΠΟΕΛ, Σα Πίντο.
Τελευταία Ενημέρωση: 11 Δεκεμβρίου 2023 - 13:59
https://news.rik.cy/el/article/2023/12/11/prodromos-pantotina-protoporo-to-apoel-to-maio-na-giortasoume-to-protathlema-vid/